Polecane ciągniki rolnicze na 2021 rok

Ciągniki rolnicze to jedne z najpopularniejszych pojazdów, które są użytkowane zarówno w małych jak i większych gospodarstwach rolnych. Są to także pojazdy, które wykorzystywane są przy wielu pracach przydomowych oraz przez przedsiębiorstwa budowlane i usługowe. Niemiecka marka o nazwie Deutz-Fahr, która funkcjonuje na rynku od praktycznie 8 dekad jest jedną z najbardziej polecanych przez specjalistów w zakresie rolnictwa. W swojej ofercie posiada jedne z najmniejszych maszyn komunalnych oraz szereg ciągników rolniczych o różnego rodzajów zastosowaniach. Najpopularniejszą linią ciągników jest seria Agrotron, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz możliwością pracy w najcięższych warunkach. Maszyny tego typu cechują się najwyższym poziomem wydajności przy minimalnym zużyciu paliwa napędowego.

Ciągniki rolnicze Wrocław

Ciągnik Deutz-Fahr 3050

Najnowszy model marki Deutz-Fahr o numerze 3050 charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu sprawdzi się idealnie podczas wykonywania różnego rodzaju zadań z zakresu rolnictwa i nie tylko. Nowy model wyróżnia się nie tylko kompaktową budową, ale także mocnym silnikiem o pojemności 2,3 litra i maksymalnej mocy rzędu 51 koni mechanicznych. Warto także wspomnieć, iż model ten wyposażony jest w komfortową kabinę wraz z klimatyzacją, 16-sto stopniową skrzynię biegów z nowoczesnym reduktorem oraz kompletem obciążników na przednią oraz tylną oś.

Ten typ ciągnika może pracować w najcięższych warunkach przy zachowaniu bardzo dobrych osiągów oraz minimalnego spalania. Jest to jeden z topowych modeli, który osiągał najwyższe poziomy sprzedażowe w roku 2020.

Agrotron 7250 TTV Warrior

Ciągnik o nazwie Agrotron 7250 jest modelem z limitowanej edycji, który przeznaczony jest do wykonywania zadań specjalnych na polach uprawnych. Jego przeznaczeniem jest zachowanie maksymalnej produktywności, dzięki zastosowanemu silnikowi o mocy 246 koni mechanicznych, które udźwigną nawet najcięższe zadania. Model ten charakteryzuje się precyzją wykonania, niezawodnością oraz niskim spalaniem przy zachowaniu odpowiednich osiągów. Agrotron 7250 jest także wyposażony w nowoczesne oświetlenie LED, które umożliwia pracę także po zmroku. Silnik został zaprojektowany zgodnie z zasadami ochrony środowiska, co oznacza, że posiada wszelkie filtry spalin. W porównaniu z wcześniejszymi wersjami, zużycie paliwa zostało zmniejszone i kilka procent. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, model ten cieszył się ogromną popularnością w poprzednim roku sprzedażowym. Deutz-Fahr włączył do swojej oferty jako jedyny na rynku ciągnik, który może poruszać się z prędkością maksymalną nawet 60 kilometrów na godzinę.

Deutz-Fahr 8280 TTV

Jest to maszyna, które pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Przekłada się to na znaczną oszczędność czasu i zminimalizowanie kosztów związanych z pracą. Silnik tego modelu szczyci się mocą 287 koni mechanicznych, co pozwala na wykonywanie nawet najcięższych prac. Na wyposażeniu znajduje się nie tylko 6-cio cylindrowy silnik, ale także nowoczesna skrzynia, która pozwala na osiągnięcie prędkości nawet 40 km/h. Jest on także niezwykle zwinną maszyną, która płynnie hamuje oraz przyśpiesza. Koszty eksploatacji zostały znacznie obniżone, ponieważ producent zapewnia, iż do jego prawidłowej pracy potrzebne jest tylko regularne wykonywanie prac serwisowych oraz wymian płynów. Oznacza to, iż jest to niezwykle wydajna i niezawodna maszyna. Deutz-Fahr 8280 ze względu na stale wzrastającą popularność jest polecanym ciągnikiem także na rok 2021.

Warto także wspomnieć, że kabina operatora w modelu 8280 jest izolowana, co pozwala na mniejszy przepływ hałasu silnika, wibracji i wysokich temperatur, co znacznie zwiększa komfort pracy.

Czy warto wybierać polecane modele ciągników rolniczych?

Zdecydowanie warto wybierać modele, które cieszyły się w poprzednim roku dobrymi wynikami sprzedażowymi oraz opinią klientów. Decydując się na zakup ciągnika rolniczego na własność należy kierować się przede wszystkim jego funkcjonalnością oraz wielkością własnego gospodarstwa. Wszystkie wyżej wymienione modele sprawdzą się zarówno w niewielkich jak i dużych, przemysłowych gospodarstwach. Ciągniki Deutz-Fahr są jednymi z najbardziej polecanych maszyn, które cechują się dużym poziomem niezawodności, najwyższą jakością wykonania oraz niskimi kosztami eksploatacji, zarówno pod względem napraw jak i spalania paliwa. Wybierając polecane modele marki Deutz-Fahr można mieć pewność, że zapotrzebowanie na pracę w gospodarstwie zostanie w pełni obsadzone przez ciągnik.

Ciągniki rolnicze WrocławJeśli szukasz firmy, która oferuje sprzedaż ciągników rolniczych we Wrocławiu, to zapoznaj się z ofertą firmy Jaskot:

WWW: https://jaskot.pl/
Adres: Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn
Telefon:(+48) 75 724 44 03
E-mail: biuro@jaskot.pl